| Επωνυμία: | Huaye |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 50 |
| Χρόνος παράδοσης: | 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | TT ή LC |
Z60Z275 Προχρωματισμένη Ζυγισμένη Σιδηροτροχιά 0,12-1,20 mm για οροφές και οικοδομικά πάνελ
1.Περίληψη του προϊόντος
Το προχρωματισμένο γαλβανισμένο σίδηρο είναι σχεδιασμένο για τα φύλλα στέγης, την επένδυση τοίχων, τα πάνελ κτιρίων και τα εξαρτήματα οικιακών συσκευών που απαιτούν προστασία από τη διάβρωση και τελική επιφάνεια χρώματος.
Το προϊόν συνδυάζει ένα υποστρώμα ζεστού ζαλβανισμένου χάλυβα με οργανικό σύστημα επικάλυψης με μπογιά.Ενώ η βαμμένη επιφάνεια βελτιώνει τη συνοχή της εμφάνισης, ανθεκτικότητα στις καιρικές συνθήκες και καταλληλότητα για ορατές εξωτερικές και εσωτερικές εφαρμογές.
2.Τεχνική λύση
Το σύστημα επιφανειακής επικάλυψης περιλαμβάνει βάψιμο και φινίρισμα για υποστήριξη της προσκόλλησης, σταθερότητα εμφάνισης,και μακροπρόθεσμη απόδοση κατά τη διαμόρφωση και εγκατάσταση.
Η άνω επιφάνεια χρησιμοποιεί 10 ′′ 20 μικρών πολυεστέρα συν 5 μικρών πρεμιέρ.και PVDF, επιτρέποντας διαφορετικές επιλογές για τυποποιημένη χρήση, ισχυρότερη αντοχή σε καιρικές συνθήκες ή μεγαλύτερη εξωτερική έκθεση.
3.Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Προχρωματισμένο γαλβανισμένο σίδηρο / PPGI |
| Μηχανοκίνητα | Πλάκα από ζεστό γαλβανισμένο χάλυβα |
| Κατηγορία χάλυβα | DX51D+Z / CGCC |
| Τύπος | Διάταξη GIS 3312 / GB/T 12754 / EN 10169 |
| Ποιότητα της μπογιάς | Εμπορική ποιότητα / ποιότητα σχηματισμού κλειδαριού LFQ |
| Περιοχή πάχους | 0.12 ∙ 1.20 χιλιοστά |
| Περιοχή πλάτους | 700 ∼ 1250 mm |
| Ταυτοποίηση τροχιάς | 508 mm / 610 mm |
| Βάρος της τροχιάς | Μέγιστο 13 MT |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | 20· 275 g/m2 |
| Τύπος βαφής | Πολυεστέρα / SMP / PVDF |
| Πάνω επιφάνεια | Πολυεστέρας 1020 μm + βάσεις 5 μm |
| Πίσω επιφάνεια | Πολυεστέρας 5·7 μμ ή 7·8 μμ + πριμάρ 5 μμ |
| Χρώμα | Σύμφωνα με την κάρτα RAL ή το αίτημα του πελάτη |
| Προστατευτική ταινία | Με ή χωρίς προστατευτικό φιλμ στην επάνω πλευρά |
| Τροποποιημένο | 50 MT ανά μέγεθος |
| Συσκευή | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
4.Εφαρμογή
Το προχρωματισμένο γαλβανισμένο σίδηρο είναι κατάλληλο για φύλλα οροφής, επένδυση τοίχων, εργαστήρια χάλυβα, αποθήκες, αεροδρομικά κτίρια, αποθηκευτικά κτίρια, πάνελ οικιακών συσκευών,και ελαφριά κατασκευαστικά πάνελ.
Χρησιμοποιείται συνήθως όταν το τελικό προϊόν απαιτεί καθαρή επιφάνεια ζωγραφικής, σταθερή απόδοση σχηματισμού και αξιόπιστη προστασία υποστρώματος.
5.Επεξεργασία
6.Προβλήματα
7.Πώς να επιλέξετε
8.Γενικές ερωτήσεις
Ε1.Για ποιο σκοπό χρησιμοποιείται το προϊόν αυτό;
Χρησιμοποιείται για τα φύλλα στέγης, τα πάνελ τοίχων, τα πάνελ οικιακών συσκευών και τις γενικές εφαρμογές φύλλων κτιρίων.
Ε2.Ποιο είναι το διαθέσιμο εύρος πάχους
Το διαθέσιμο εύρος πάχους είναι 0,12-1,20 mm.
Ε3.Ποια συστήματα βαφής είναι διαθέσιμα
Υπάρχουν πολυεστέρας, SMP και PVDF.
Ε.4.Μπορούν να προμηθευτούνται προσαρμοσμένα χρώματα
Τα χρώματα μπορούν να παρασχεθούν σύμφωνα με την κάρτα RAL ή το αίτημα του πελάτη.
Ε5.Μπορεί να προστεθεί προστατευτική ταινία
Η τροχιά μπορεί να παρέχεται με ή χωρίς προστατευτικό φιλμ στην επάνω πλευρά.