| Επωνυμία: | Huaye |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 50MT |
| Χρόνος παράδοσης: | 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L / C, T / T |
Χρωματιστές κυματοειδείς μεταλλικές πλάκες για οροφές και τοίχους
1.Περίληψη του προϊόντος
Τα χρωματιστά επικαλυμμένα κυματοειδή μεταλλικά πλαίσια είναι σχεδιασμένα για στέγες, επένδυση τοίχων, κτίρια χάλυβα, αποθήκες, εργαστήρια, πλαίσια που σχετίζονται με κοντέινερ και ελαφρές κατασκευές.
Το προϊόν χρησιμοποιεί χάλυβα galvalume θερμής βύθισης ως βασικό υλικό και έχει επιλεγεί με οργανικό σύστημα επικάλυψης με χρώμα.ενώ η επικαλυμμένη επιφάνεια παρέχει σταθερή εμφάνιση χρώματος και αντοχή σε εξωτερικές συνθήκες καιρού.
2.Τεχνική λύση
Τα πάνελ κατασκευάζονται από υποστρώμα από ατσάλι galvalume με επίστρωση AZ από 50-180g/m2.
Η άνω επιφάνεια χρησιμοποιεί 15 ′′ 20 μm πολυεστέρα συν 5 μm primer.
Τα διαθέσιμα συστήματα βαφής περιλαμβάνουν PE, SMP και PVDF.και το PVDF επιλέγεται για υψηλότερη έκθεση σε υπεριώδη ακτινοβολία και μεγαλύτερη εξωτερική λειτουργία.
3.Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Χρωματιστή επικαλυμμένη κυματοειδή μεταλλική επιφάνεια |
| Μηχανοκίνητα | Χάλυβας Galvalume θερμής βύθισης |
| Κατηγορία χάλυβα | CGLCC / DX51D+AZ |
| Τύπος | JIS G3322 / ASTM A792 / EN 10169 |
| Περιοχή πάχους | 0.14 ∙ 1,50 χιλιοστά |
| Περιοχή πλάτους | 800 ∼ 1250 mm |
| Αποτελεσματικό πλάτος | 800mm / 820mm / 840mm / 880mm / 900mm |
| Διάρκεια | 1500·3800 mm |
| Επικάλυψη AZ | 50·180 g/m2 |
| Τύπος βαφής | ΠΕ / SMP / PVDF |
| Πάνω επιφάνεια | 15 ∙ 20 μμ πολυεστέρα + 5 μμ πρέιμερ. |
| Πίσω επιφάνεια | Πολυεστέρας 5·7 μμ ή 7·8 μμ + πριμάρ 5 μμ |
| Διάμετρο κύματος | 76 mm ή προσαρμοσμένο |
| Υψόμετρο κύματος | 17mm ή προσαρμοσμένο |
| Τελεία επιφάνειας | Μπράιτ / Ματ. |
| Χρώμα | Λευκό / Κόκκινο / Μπλε / Προσαρμοσμένο χρώμα RAL |
| Τροποποιημένο | 50 MT ανά μέγεθος |
| Συσκευή | Τυποποιημένη συσκευασία για την εξαγωγή |
4.Εφαρμογή
Το προϊόν αυτό είναι κατάλληλο για φύλλα οροφής, πλάκες τοίχου, κτίρια από χάλυβα, αποθήκες, εργαστήρια, εμπορικά κτίρια, βιομηχανικές εγκαταστάσεις, προκατασκευασμένα κτίρια,και πάνελ οικιακών συσκευών.
Χρησιμοποιείται συνήθως όταν το τελικό πάνελ χρειάζεται προστασία από τη διάβρωση, σταθερή εμφάνιση χρώματος, ελαφριά εγκατάσταση και σχηματισμένη άκαμπτη φύλλα.
5.Επεξεργασία
6.Προβλήματα
7.Πώς να επιλέξετε
8.Γενικές ερωτήσεις
Ε1.Για ποιο σκοπό χρησιμοποιείται το προϊόν αυτό;
Χρησιμοποιείται για τα φύλλα στέγης, τα πλαίσια τοίχων, τις αποθήκες, τα εργαστήρια, τα κτίρια χάλυβα και τα γενικά έργα κατασκευής.
Q2.What coating systems are available (Τι συστήματα επικάλυψης είναι διαθέσιμα);
Διατίθενται συστήματα επικάλυψης PE, SMP και PVDF.
Ε3.Μπορούν να προμηθευτούνται προσαρμοσμένα χρώματα;
Ναι, τα χρώματα μπορούν να παραχθούν σύμφωνα με την κάρτα RAL ή με δείγματα που εγκρίνονται από τον πελάτη.
Ε4.Ποιο είναι το διαθέσιμο φάσμα επικαλύψεων;
Το διαθέσιμο εύρος επικαλύψεων AZ είναι 50-180g/m2.
Ε.5.Μπορεί να προσαρμοστεί το κυματοειδές προφίλ;
Ναι, το πρότυπο πλάτος κύματος είναι 76mm και το ύψος κύματος είναι 17mm, και τα προσαρμοσμένα προφίλ μπορούν να συζητηθούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις του έργου.