| Επωνυμία: | Huaye |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 50MT |
| Χρόνος παράδοσης: | 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L / C, T / T |
24 μεγέθους ASTM CGCC Ζυγισμένα κυματοειδή φύλλα οροφής από μέταλλο για οροφές και τοίχους
1.Περίληψη του προϊόντος
Τα 24 μεγέθους καλωδιωμένα κυματοειδή μεταλλικά φύλλα στέγης χρησιμοποιούνται για στέγες, επένδυση τοίχων, κτίρια χάλυβα, αποθήκες, εργαστήρια, εμπορικά κτίρια και ελαφριά κατασκευαστικά έργα.
Το προϊόν κατασκευάζεται από θερμά βαμμένο χάλυβα galvalume και σχηματίζεται σε ένα κυματοειδές προφίλ στέγης.ενώ το κυματοειδές σχήμα βελτιώνει την ακαμψία των πάνελ και την απόδοση αποστράγγισης νερού βροχής για τα εξωτερικά συστήματα στέγης.
2.Τεχνική λύση
Το φύλλο κατασκευάζεται από υπόστρωμα CGLCC ή DX51D+AZ galvalume χάλυβα σύμφωνα με τα πρότυπα JIS G3322, ASTM A792 και EN 10169.
Η εμβέλεια της επίστρωσης AZ είναι 50-180g/m2. Η άνω επιφάνεια χρησιμοποιεί 15-20 μm πολυεστέρα συν 5 μm βάσεις, ενώ η πίσω επιφάνεια χρησιμοποιεί 5-7 μm ή 7-8 μm πολυεστέρα συν 5 μm βάσεις.
Τα διαθέσιμα συστήματα βαφής περιλαμβάνουν PE, SMP και PVDF. Το PE είναι κατάλληλο για τις τυπικές στέγες και τοίχους, το SMP επιλέγεται για βελτιωμένη αντοχή σε καιρικές συνθήκες,και το PVDF είναι κατάλληλο για ισχυρότερη έκθεση σε υπεριώδη ακτινοβολία και μεγαλύτερη εξωτερική λειτουργία.
3.Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Μεταλλική κυματισμένη οροφή |
| Μηχανοκίνητα | Χάλυβας Galvalume θερμής βύθισης |
| Κατηγορία χάλυβα | CGLCC / DX51D+AZ |
| Τύπος | JIS G3322 / ASTM A792 / EN 10169 |
| Περιοχή πάχους | 0.14 ∙ 1,50 χιλιοστά |
| Περιοχή πλάτους | 800 ∼ 1250 mm |
| Αποτελεσματικό πλάτος | 800mm / 820mm / 840mm / 880mm / 900mm |
| Διάρκεια | 1500·3800 mm |
| Επικάλυψη AZ | 50·180 g/m2 |
| Τύπος βαφής | ΠΕ / SMP / PVDF |
| Πάνω επιφάνεια | 15 ∙ 20 μμ πολυεστέρα + 5 μμ πρέιμερ. |
| Πίσω επιφάνεια | Πολυεστέρας 5·7 μμ ή 7·8 μμ + πριμάρ 5 μμ |
| Διάμετρο κύματος | 76 mm ή προσαρμοσμένο |
| Υψόμετρο κύματος | 17mm ή προσαρμοσμένο |
| Χρώμα | Σύμφωνα με την κάρτα RAL ή το αίτημα του πελάτη |
| Τροποποιημένο | 50 MT ανά μέγεθος |
| Συσκευή | Τυποποιημένη συσκευασία για την εξαγωγή |
4.Εφαρμογή
Το προϊόν αυτό είναι κατάλληλο για τοποθέτηση σκελετών, επένδυση τοίχων, κτίρια από χάλυβα, αποθήκες, εργαστήρια, βιομηχανικά κτίρια, εμπορικά κτίρια, προκατασκευασμένα σπίτια,Πίνακες που σχετίζονται με δοχεία, και εφαρμογές οικιακών συσκευών.
Χρησιμοποιείται συνήθως όταν το τελικό πάνελ απαιτεί προστασία από τη διάβρωση, ελαφριά εγκατάσταση, καλή αποστράγγιση και σταθερή εξωτερική απόδοση.
5.Επεξεργασία
6.Προβλήματα
7.Πώς να επιλέξετε
8.Γενικές ερωτήσεις
Ε1.Για ποιο σκοπό χρησιμοποιείται το προϊόν αυτό;
Χρησιμοποιείται για τα φύλλα στέγης, την επένδυση τοίχων, τις αποθήκες, τα εργαστήρια, τα κτίρια χάλυβα και τα γενικά έργα κατασκευής.
Ε2.Ποιο είναι το διαθέσιμο εύρος πάχους
Το διαθέσιμο εύρος πάχους είναι 0,14-1,5 mm.
Ε3.Ποια συστήματα επικαλύψεων είναι διαθέσιμα
Διατίθενται συστήματα επικάλυψης PE, SMP και PVDF.
Ε.4.Μπορούν να προμηθευτούνται προσαρμοσμένα χρώματα
Ναι, τα χρώματα μπορούν να παραχθούν σύμφωνα με την κάρτα RAL ή με δείγματα που εγκρίνονται από τον πελάτη.
Ε.5.Μπορεί να προσαρμοστεί το προφίλ κύματος;
Ναι, το πρότυπο πλάτος κύματος είναι 76mm και το ύψος κύματος είναι 17mm, και τα προσαρμοσμένα προφίλ μπορούν να συζητηθούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις του έργου.