| Επωνυμία: | Huaye |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 50MT |
| Χρόνος παράδοσης: | 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L / C, T / T |
Ελαφριά χρωματιστά επικαλυμμένα κυματοειδή φύλλα μεταλλικών πάνελ για οροφές και τοίχους
1.Περίληψη του προϊόντος
Τα ελαφριά κυματοειδή πλακάκια είναι σχεδιασμένα για οροφές, επένδυση τοίχων, βιομηχανικά κτίρια, αποθήκες, εργαστήρια, πλακάκια δοχείων και γενικές κατασκευαστικές εφαρμογές.
Το προϊόν χρησιμοποιεί υποστρώμα χάλυβα galvalume θερμής βύθισης με χρωματική επικάλυψη και κυματοειδές σχηματισμό.ενώ το κυματοειδές προφίλ βελτιώνει την ακαμψία των πάνελ και τις επιδόσεις αποστράγγισης της οροφής.
2.Τεχνική λύση
Τα πάνελ κατασκευάζονται από CGLCC ή DX51D+AZ χάλυβα galvalume σύμφωνα με τα πρότυπα JIS G3322, ASTM A792 και EN 10169.
Το σύστημα επικάλυψης AZ από 50 έως 180g/m2 παρέχει προστασία από τη διάβρωση για εξωτερική χρήση.και πολυεστέρας 5 ∆7 μμ ή 7 ∆8 μμ συν πριμάρισμα 5 μμ στην πίσω επιφάνεια.
Τα διαθέσιμα συστήματα βαφής περιλαμβάνουν PE, SMP, PVC και PVDF για διαφορετικές απαιτήσεις έκθεσης καιρικών συνθηκών και αντοχής.
3.Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Πίνακας χάλυβα κυματοειδούς φύλλου |
| Κατηγορία χάλυβα | CGLCC / DX51D+AZ |
| Τύπος | JIS G3322 / ASTM A792 / EN 10169 |
| Περιοχή πάχους | 0.14mm ̇1.50mm |
| Περιοχή πλάτους | 800 mm ̇ 1250 mm |
| Αποτελεσματικό πλάτος | 800mm / 820mm / 840mm / 880mm / 900mm |
| Περιοχή μήκους | 1500 mm ̇ 3800 mm |
| Επικάλυψη AZ | 50·180 g/m2 |
| Διάμετρο κύματος | 76 χιλιοστά |
| Υψόμετρο κύματος | 17 χιλιοστά |
| Σύστημα βαφής | PE / SMP / PVC / PVDF |
| Τελεία επιφάνειας | Μπράιτ / Ματ. |
| Σπαγγάλι | Κανονικό / Ελάχιστο |
| Βάρος της τροχιάς | 3 ∆8 MT |
| Χρωματικό πρότυπο | Σύστημα χρώματος RAL ή δείγμα πελάτη |
| Τροποποιημένο | 50 MT ανά μέγεθος |
| Συσκευή | Τυποποιημένη συσκευασία για την εξαγωγή |
4.Εφαρμογή
Το προϊόν είναι κατάλληλο για συστήματα στέγης, επένδυση τοίχων, βιομηχανικά κτίρια, εμπορικά κτίρια, αποθήκες, εργαστήρια, πάνελ εμπορευματοκιβωτίων, προκατασκευασμένα κτίριακαι εξωτερικές εφαρμογές οικιακών συσκευών.
Χρησιμοποιείται ευρέως σε έργα που απαιτούν ελαφριά εγκατάσταση, αντοχή στη διάβρωση και προσαρμοσμένη αρχιτεκτονική εμφάνιση.
5.Επεξεργασία
6.Προβλήματα
7.Πώς να επιλέξετε
8.Γενικές ερωτήσεις
Ε1.Για ποιο σκοπό χρησιμοποιείται το προϊόν αυτό;
Χρησιμοποιείται για στέγες, επένδυση τοίχων, βιομηχανικά κτίρια, αποθήκες, εργαστήρια και προκατασκευασμένες δομές.
Q2.What coating systems are available (Τι συστήματα επικάλυψης είναι διαθέσιμα);
Διατίθενται συστήματα επικάλυψης PE, SMP, PVC και PVDF.
Ε3.Ποια επιλογές χρωμάτων μπορούν να παρέχονται
Διατίθενται χρώματα RAL και χρώματα δείγματος πελατών.
Ε4.Ποιο είναι το εύρος της επικαλύψεως AZ
Το εύρος της επικάλυψης AZ είναι 50-180 g/m2.
Ε.5.Μπορούν να παραχθούν εξατομικευμένες διαστάσεις
Ναι, το αποτελεσματικό πλάτος, το μήκος των φύλλων και τα κυαντικά προφίλ μπορούν να προσαρμοστούν ανάλογα με τις απαιτήσεις του έργου.