| Επωνυμία: | Huaye |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 50MT |
| Χρόνος παράδοσης: | 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L / C, T / T |
SGCC 0,35mm Κανονική σφραγίδα ζεστού ζυθοποιημένου χάλυβα με πλάτος 600-1250mm για οροφές, πάνελ συσκευών και επεξεργασία φύλλων δοχείων
1.Περίληψη του προϊόντος
Το SGCC 0,35mm κανονικό σφαιρίδιο ζεστού βύθισης γαλβανισμένου χάλυβα χρησιμοποιείται κυρίως στην επεξεργασία φύλλων ελαφρού μεγέθους, όπου η αντοχή στη διάβρωση, η επίπεδεια του φύλλου,και απαιτείται μια τυποποιημένη επιφάνεια από ζυθοποιίαΓια τα φύλλα στέγης, τα σκεπήματα συσκευών και τα κατασκευασμένα πάνελ που σχετίζονται με δοχεία, η επίστρωση ψευδαργύρου συμβάλλει στη μείωση της οξείδωσης κατά την αποθήκευση, τη μεταφορά και την εξυπηρέτηση.
Το πάχος 0,35 mm είναι μια κοινή προδιαγραφή για την παραγωγή ελαφρών πάνελ, επειδή εξισορροπεί τις επιδόσεις σχηματισμού και τη βασική ακαμψία.η τροχιά μπορεί να υποβληθεί σε επεξεργασία με τυποποιημένη κοπή, κόψιμο σε μήκος και γραμμές σχηματισμού ρολ.
2Τεχνική λύση
Η απόδοση του προϊόντος βασίζεται:
Για τον τύπο αυτού του προϊόντος, η μάζα επικάλυψης επηρεάζει άμεσα την αντοχή στη διάβρωση, ενώ το εύρος 0,35 mm επηρεάζει τη δυσκαμψία, τη διατήρηση του σχήματος του προφίλ και τη συμπεριφορά σχηματισμού.Αυτό κάνει το υλικό κατάλληλο για τα πάνελ στέγης., εξαρτήματα συσκευών και ελαφρές βιομηχανικές εφαρμογές φύλλων.
3Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Δάχος | 0.25mm / 0.35mm / 0.40mm |
| Διάμετρο | 600·1250 mm |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | 30· 275 g/m2 |
| Κατάσταση της επιφάνειας | Κανονικός Σπάνγκελ |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζυγισμένα / ξηρά |
| Κατηγορία χάλυβα | SGCC / DX51D |
| Βάρος της τροχιάς | 3·8 τόνοι |
| Τύπος | JIS G3302 / ASTM A653 / EN 10147 |
| Εφαρμογή | Κατασκευαστικό υλικό / Σκεπή / Οικιακή συσκευή / Πλάκα δοχείου |
4- Εφαρμογή
5.Επεξεργασία
6.Πρόοδα
7Πώς να επιλέξετε
8.Συχνές
Ε: Είναι κατάλληλο το 0,35 mm για την παραγωγή φύλλων οροφής;
Ναι, το 0,35 mm είναι ένα κοινά χρησιμοποιούμενο πάχος ελαφρού μετρήματος για τα προφίλ στέγης και επένδυσης όπου το βάρος και η αποτελεσματικότητα σχηματισμού είναι σημαντικά.
Ε2: Ποιο είναι το όφελος της κανονικής επιφάνειας spangle;
Η κανονική σπαγκέλα παρέχει μια τυποποιημένη γαλβανισμένη μεταλλική εμφάνιση και είναι ευρέως αποδεκτή στις κατασκευαστικές και βιομηχανικές εφαρμογές φύλλων.
Ε3: Μπορεί η σπείρα αυτή να διατίθεται σε φύλλα ή σε ταινίες;
Ναι, μπορεί να μεταποιηθεί σε φύλλα που κόβονται σε μήκος ή σε ταινίες διαχωρισμού σύμφωνα με τις απαιτήσεις της παραγωγικής διαδικασίας.
Ε4: Είναι κατάλληλο αυτό το προϊόν για πάνελ οικιακών συσκευών;
Ναι, χρησιμοποιείται συνήθως για τα εξαρτήματα του ψυγείου, του πλυντηρίου ρούχων, του μικροκυμάτων και του κλιματιστικού.
Ε5: Ποια επικάλυψη ψευδαργύρου πρέπει να επιλέγεται για εξωτερική χρήση;
Τα υψηλότερα επίπεδα επίστρωσης ψευδαργύρου προτιμούνται γενικά όταν απαιτείται ισχυρότερη αντοχή στη διάβρωση σε εξωτερικές ή υγρές συνθήκες.