| Επωνυμία: | Huaye |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 25 ΑΜ/ένα εμπορευματοκιβώτιο |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | TT ή LC |
Τ4 2.8 Πρωταρχική ηλεκτρολυτική περιστροφή φύλλου από κασσίτερο για κονσέρβες τροφίμων
1.Περίληψη του προϊόντος
Το πρωταρχικό ηλεκτρολυτικό κασσίτερο χρησιμοποιείται για κονσέρβες τροφίμων, κονσέρβες ποτών, κονσέρβες αερολύματος, κονσέρβες καλλυντικών, κονσέρβες χρώματος, χημικές κονσέρβες, κονσέρβες αποθήκευσης, κελύφη μπαταριών και συσκευασίες γραφείου.
Το προϊόν είναι κατασκευασμένο από υποστρώμα χαμηλού άνθρακα χάλυβα με ηλεκτρολυτική επίστρωση από κασσίτερο στην επιφάνεια.Ενώ διαφορετικά επίπεδα θερμοκρασίας υποστηρίζουν το σχηματισμό, τυποποίησης και κατασκευής κονσερβοειδών.
2.Τεχνική λύση
Η ηλεκτρολυτική κασσίτερος παράγεται με την εφαρμογή ελεγχόμενης επίστρωσης κασσίτερου σε υποστρώμα χάλυβα που έχει σχηματιστεί από ψυχρή έλαση μέσω ηλεκτρολυτικής επικάλυψης.
Επιλογές επίστρωσης από κασσίτερο όπως 1.1/1.1, 2.8/2.8, και 5.6/5.6 μπορούν να επιλεγούν ανάλογα με την αντοχή στη διάβρωση, τον τύπο του δοχείου, το υλικό πλήρωσης και τις απαιτήσεις αποθήκευσης.
Τα επίπεδα θερμοκρασίας από T1 έως T5 και DR8 έως DR9 υποστηρίζουν διαφορετική σκληρότητα και ανάγκες σχηματισμού.ενώ χρησιμοποιούνται υψηλότερες θερμοκρασίες όταν απαιτείται υψηλότερη δυσκαμψία των πάνελ.
Οι επιλογές επιφάνειας περιλαμβάνουν φωτεινές, ματ και παγωμένες τελικές επιφάνειες για διαφορετικές απαιτήσεις εκτύπωσης, λακτικής και εμφάνισης.
3.Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Ηλεκτρολυτικό φύλλο / περιέλιγμα από κασσίτερο |
| Τύπος | GB / DIN / JIS |
| Υλικό | SPCC / MR / SPHC |
| Θερμότητα | Τ1 / T2 / T2.5 / T3 / T4 / T5 / DR8 / DR9 |
| Δάχος | 00,50 mm |
| Διάμετρο | 600 / 700 / 990mm |
| Επιχρίσεις από κασσίτερο | 1.1 / 1.1, 1.1 / 2.8, 2,8 / 2.8, 2,8 / 5.65,6 / 5.6 |
| Τελεία επιφάνειας | Φωτεινά / Ματ / Παγωμένα |
| Ταυτοποίηση τροχιάς | 508 mm / 610 mm |
| Βάρος της τροχιάς | 5 τόνους |
| Τροποποιημένο | 25 MT / ένα δοχείο |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | ΤΤ / ΛΚ |
| Συσκευή | Τυποποιημένη εμπορική συσκευασία για την εξαγωγή |
| Πιστοποίηση | SGS / BV |
4.Εφαρμογή
Αυτό το καλώδιο από κασσίτερο είναι κατάλληλο για κονσέρβες τροφίμων, κονσέρβες ποτών, κονσέρβες αερολύματος, κονσέρβες καλλυντικών, κονσέρβες χρώματος, κονσέρβες χημικών, κονσέρβες αποθήκευσης, κονσέρβες μπαταριών, συσκευασίες γραφείου,και γενικά μεταλλικά προϊόντα συσκευασίας.
Χρησιμοποιείται συνήθως σε γραμμές παραγωγής δοχείων που απαιτούν σταθερή ποιότητα επικάλυψης, καλή εμφάνιση της επιφάνειας και σταθερή απόδοση σχηματισμού.
5.Επεξεργασία
Το κασσίτερο υποστηρίζει την κοπή, την επεξεργασία κοπής σε μήκος, την εκτύπωση, την λακτισμό, την τυποποίηση, το σχηματισμό, τη ραφή και την παραγωγή δοχείων.
Οι φωτεινές, ματ και παγωμένες επιφάνειες μπορούν να επιλεγούν ανάλογα με τις απαιτήσεις εκτύπωσης και εμφάνισης.
Η τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής που είναι κατάλληλη για ναυτιλία προστατεύει την περιστροφή κατά τη διάρκεια της μεταφοράς μεγάλων αποστάσεων και της μεταφοράς σε εμπορευματοκιβώτια.
6.Προβλήματα
7.Πώς να επιλέξετε
8.Γενικές ερωτήσεις
Ε1.Για τι χρησιμοποιείται η ηλεκτρολυτική κασσίτερος;
Χρησιμοποιείται κυρίως για κονσέρβες τροφίμων, κονσέρβες ποτών, κονσέρβες αερολύματος, κονσέρβες καλλυντικών, κονσέρβες χρώματος, χημικές κονσέρβες, κονσέρβες αποθήκευσης και δοχεία μπαταριών.
Ε2.Ποιες είναι οι διαθέσιμες επιλογές επίστρωσης από κασσίτερο;
Οι διαθέσιμες επιλογές επικάλυψης περιλαμβάνουν 1.1/1.1, 1,1/2.8, 2.8/2.8, 2.8/5.6, και 5,6/5.6.
Ε3.Ποιες κατηγορίες θερμοκρασίας μπορούν να προμηθευτούνται
T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR8 και DR9 μπορούν να προμηθευτούν.
Ε4.Ποιες επιφανειακές επιφάνειες είναι διαθέσιμες
Διατίθενται φωτεινές, ματ και παγωμένες επιφάνειες.
Ε5.Μπορεί η τροχιά να παραδοθεί σε φύλλα;
Ναι, οι σπείρες από κασσίτερο μπορούν να σχιστούν ή να κοπούν σε φύλλα σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη.