| Επωνυμία: | Huaye |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 50MT |
| Χρόνος παράδοσης: | 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T ή L/C |
Καθαρό σφουγγαρισμένο στυλ από χάλυβα με πλάτος 351250 mm για πίνακες επίπλων και επεξεργασία φύλλων
1.Περίληψη του προϊόντος
Το φυσιολογικό σπαγκέλι με λάδι σε θερμό βύθισμα χρησιμοποιείται σε εφαρμογές όπου απαιτείται προστασία επιφάνειας με επίστρωμα ψευδαργύρου, σταθερή επεξεργασία φύλλου και τυποποιημένη γαλβανισμένη εμφάνιση.Η διαδικασία ζεστού γαλβανισμού σχηματίζει στρώμα ψευδαργύρου στην επιφάνεια του χάλυβα, το οποίο συμβάλλει στη μείωση του κινδύνου διάβρωσης κατά την αποθήκευση, τη μεταφορά και την παραγωγή.
Η προδιαγραφή αυτή καλύπτει ένα ευρύ εύρος πλάτους από 35 mm έως 1250 mm, καθιστώντας την κατάλληλη όχι μόνο για φύλλα πλήρους πλάτους αλλά και για επεξεργασία στενών ταινιών.,Η ευελιξία αυτή είναι χρήσιμη για την κοπή, την κοπή σε μήκος και την παραγωγή προφίλ.
2Τεχνική λύση
Η απόδοση του προϊόντος βασίζεται:
Για την πρακτική κατασκευή, η επικάλυψη ψευδαργύρου επηρεάζει την αντοχή στη διάβρωση, ενώ η επεξεργασία της επιφάνειας επηρεάζει την κατάσταση αποθήκευσης και τον χειρισμό πριν από την κατασκευή.Η επιφάνεια με λάδι επιλέγεται συνήθως όταν το υλικό χρειάζεται προσωρινή προστασία πριν από την κοπή, κάμψη ή σφράγιση.
3Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Δάχος | 00,30 ∆3,0 mm |
| Διάμετρο | 35·1250 mm |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | 60· 275 g/m2 |
| Σπαγγάλι | Κανονικό / Μειωμένο / Μεγάλο / Μηδέν |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Παθητική (χρωματισμένη) / ελαιωμένη / επεξεργασία κατά των δακτύλων |
| Κατηγορία χάλυβα | SGCC / CGCC / DX51D+Z |
| Μηχανοκίνητα | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 πρέπει να λαμβάνονται υπόψη για την αξιολόγηση της συμμόρφωσης. |
| Ταυτοποίηση τροχιάς | 508 mm |
| Βάρος της τροχιάς | 3 ∆8 MT |
| Τύπος | JIS G3302 / ASTM A653 / EN 10147 |
4- Εφαρμογή
5.Επεξεργασία
6.Πρόοδα
7Πώς να επιλέξετε
8.Συχνές
Ε1: Ποιο είναι το πλεονέκτημα του λαδωμένου γαλβανισμένου κυλίνδρου;
Η ελαιωμένη επιφάνεια παρέχει προσωρινή προστασία κατά τη διάρκεια της αποθήκευσης και της μεταφοράς πριν από την είσοδο του υλικού στην κατασκευή.
Ε2: Είναι διαθέσιμη πλάτος 35 mm για επεξεργασία ταινιών;
Ναι, η προδιαγραφή αυτή καλύπτει στενά πλάτη ταινιών, τα οποία είναι χρήσιμα για την κατασκευή ταινιών διαχωρισμού και μικρών εξαρτημάτων.
Ε3: Είναι κατάλληλο το φυσιολογικό spangle για ορατά έπιπλα ή τμήματα πάνελ;
Ναι, όταν είναι αποδεκτή μια τυποποιημένη γαλβανισμένη εμφάνιση, συνήθως χρησιμοποιείται κανονική σπαγγάλη.
Ε4: Μπορεί η σπείρα αυτή να μεταποιηθεί σε φύλλα και λωρίδες;
Ναι, μπορεί να προμηθευτεί για την παραγωγή φύλλων που κόβονται σε μήκος ή διαχωρίζονται σε στενότερες λωρίδες σύμφωνα με τις απαιτήσεις κατωτέρω.
Ε5: Ποιο πρότυπο αναφέρεται συνήθως για αυτό το προϊόν;
Το JIS G3302 χρησιμοποιείται συνήθως, ενώ οι προδιαγραφές ASTM A653 και EN 10147 αναφέρονται επίσης ανάλογα με τις προδιαγραφές της αγοράς και της παραγγελίας.