| Επωνυμία: | Huaye |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 50 MT |
| Χρόνος παράδοσης: | 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | TT ή LC |
Μαλακά εμπορικά, Full Hard, Deep Drawing SPCC SPCD SPCE Πηνία / φύλλο χάλυβα ψυχρής έλασης
1. Επισκόπηση προϊόντος
Το φύλλο χάλυβα ψυχρής έλασης χρησιμοποιείται όπου απαιτούνται ελεγχόμενο πάχος, σταθερό πλάτος και επίπεδο επίπεδο φύλλου για την κατάντη κάλυψη, κάμψη, διαμόρφωση και γενική κατασκευή. Αυτή η σειρά προϊόντων καλύπτει τα SPCC, SPCD, SPCE, DC01, DC02, DC03, DC04, SAE1006 και SAE1008 και είναι κατάλληλη για γενική εμπορική χρήση καθώς και για επεξεργασία που σχετίζεται με σχέδια μέσω επιλογής ποιότητας.
2. Τεχνική Λύση
Το υλικό παρέχεται με συστήματα JIS G3141, EN10130, DIN1623, GB/T 700 και SAE, τα οποία επιτρέπουν την αντιστοίχιση με διαφορετικές απαιτήσεις αγοράς και επεξεργασίας. Στην πρακτική χρήση, η επιλογή βαθμού είναι η κύρια βάση για τη διάκριση της γενικής εμπορικής ποιότητας από τις εφαρμογές διαμόρφωσης και σχεδίασης. Το αναγνωριστικό πηνίου 508 mm ή 610 mm και το μέγιστο βάρος του πηνίου 11 MT είναι κατάλληλα για κοινές γραμμές αποσπάλωσης, ισοπέδωσης, κοπής και κοπής σε μήκος.
3. Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Λαμαρίνα ψυχρής έλασης |
| Πρότυπο | JIS G3141 / EN10130 / DIN1623 / GB/T 700 / SAE |
| Βαθμός χάλυβα | SPCC / SPCD / SPCE / SPCC-1B / DC01 / DC02 / DC03 / DC04 / ST12 / ST13 / ST14 / Q195 / Q235 / Q345 / SAE1006 / SAE1008 |
| Πάχος | 0,15–3,0 mm |
| Πλάτος | 750–1010 mm / 1220 mm / 1250 mm |
| Μήκος | Σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη για μήκος φύλλου |
| Βάρος πηνίου | Μέγ. 11 MT |
| Ταυτότητα πηνίου | 508mm / 610mm |
| MOQ | 50 MT ανά μέγεθος |
4. Εφαρμογή
5. Επεξεργασία
6. Πλεονεκτήματα
7. Πώς να επιλέξετε
8. Συχνές ερωτήσεις
Q1. Ποιο είναι το εύρος πάχους αυτού του φύλλου χάλυβα ψυχρής έλασης
Το εύρος πάχους είναι 0,15–3,0 mm.
Ε2. Ποιο είναι το εύρος πλάτους
Το εύρος πλάτους είναι 750–1010 mm, 1220 mm και 1250 mm.
Ε3. Τι είναι το αναγνωριστικό πηνίου
Το αναγνωριστικό πηνίου είναι 508 mm ή 610 mm.
Q4. Ποιο είναι το μέγιστο βάρος πηνίου
Το μέγιστο βάρος πηνίου είναι 11 MT.
Ε5. Τι είναι το MOQ
Το MOQ είναι 50 MT ανά μέγεθος.