| Επωνυμία: | Huaye |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 50MT |
| Χρόνος παράδοσης: | 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L / C, T / T |
Προσαρμοσμένο χρώμα CGCC DX51D+Z Προχρωματισμένα κυματισμένα χαλύβδινα φύλλα οροφής για οροφές και τοίχους
1.Περίληψη του προϊόντος
Τα προχρωματισμένα φύλλα οροφής κυματοποιημένου χάλυβα είναι σχεδιασμένα για συστήματα στέγης, επένδυση τοίχων και εφαρμογές διακόσμησης κτιρίων.Το προϊόν συνδυάζει την προστασία του υποστρώματος από γαλβανισμένο χάλυβα με χρωματική επίστρωση και κυματοειδή σχήμα για να παρέχει αντοχή στη διάβρωση, δομική ακαμψία και διακοσμητική εμφάνιση.
Το κυματοειδές προφίλ βελτιώνει τις επιδόσεις αποστράγγισης και την αποτελεσματικότητα εγκατάστασης, καθιστώντας το προϊόν κατάλληλο για βιομηχανικά κτίρια, αποθήκες, εργαστήρια, φορητά σπίτια, εμπορικά έργα,και οικιακά συστήματα στέγης.
2.Τεχνική λύση
Το προϊόν κατασκευάζεται χρησιμοποιώντας υποστρώμα από γαλβανισμένο χάλυβα CGCC ή DX51D+Z με επικάλυψη ψευδαργύρου από 80275 GSM.Προεπεξεργασία της επιφάνειας και τεχνολογία συνεχούς επικάλυψης με κυλίνδρους εφαρμόζονται πριν από το ψήσιμο και την ψύξη.
Τα διαθέσιμα συστήματα επικάλυψης περιλαμβάνουν PE, SMP, HDP και PVDF για διαφορετικές εξωτερικές συνθήκες έκθεσης και απαιτήσεις αντοχής.
Η κυματοειδής δομή με ύψος κορυφής 16,5 mm και πλάτος 76,2 mm παρέχει ακαμψία των πάνελ και υποστηρίζει την κατανομή φορτίου της στέγης.
3.Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Προχρωματισμένο κυματοειδές χαλύβδινο φύλλο οροφής |
| Κατηγορία χάλυβα | CGCC / DX51D+Z |
| Βασικό υλικό | Προχρωματισμένο γαλβανισμένο χάλυβα |
| Περιοχή πάχους | 0.15mm ∙ 0.80mm |
| Αποτελεσματικό πλάτος | 820mm / 880mm / 900mm |
| Περιοχή μήκους | 1600 mm ̇ 4500 mm |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | 80275 GSM |
| Υψόμετρος κορυφής | 16.5mm |
| Πύργος | 76.2mm |
| Σύστημα βαφής | PE / SMP / HDP / PVDF |
| Τύπος επικάλυψης | Ασφάλεια, 2/2 |
| Ταυτοποίηση τροχιάς | 508 mm / 610 mm |
| Βάρος της τροχιάς | 3 ∆8 MT |
| Επιλογή χρώματος | Σύστημα χρώματος RAL ή δείγμα πελάτη |
| Συσκευή | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Τροποποιημένο | 50 εκατ. τόνους |
4.Εφαρμογή
Το προϊόν χρησιμοποιείται ευρέως σε βιομηχανικά κτίρια, εργαστήρια χάλυβα, αποθήκες, αεροδρόμια, σταθμούς, στάδια, εμπορικά κέντρα, κέντρα εφοδιασμού, φορητά σπίτια, συστήματα στέγης,και έργα επένδυσης τοίχων.
Είναι επίσης κατάλληλο για διακοσμητικά κτιριακά πάνελ, εσωτερικά και εξωτερικά συστήματα τοίχων και ελαφρές κατασκευαστικές εφαρμογές που απαιτούν αντοχή στη διάβρωση και προσαρμοσμένη εμφάνιση χρώματος.
5.Επεξεργασία
6.Προβλήματα
7.Πώς να επιλέξετε
8.Γενικές ερωτήσεις
Ε1.Ποια είναι η κύρια χρήση του προϊόντος αυτού;
Χρησιμοποιείται κυρίως για τα φύλλα στέγης, την επένδυση τοίχων, τα βιομηχανικά κτίρια, τα φορητά σπίτια και τα διακοσμητικά κατασκευαστικά συστήματα.
Ε2.Ποιες επιλογές χρωμάτων είναι διαθέσιμες
Διατίθενται λευκά, κόκκινα, μπλε και προσαρμοσμένα χρώματα RAL.
Ε3.Ποια συστήματα επικάλυψης μπορούν να προμηθευθούν
Διατίθενται συστήματα βαφής PE, SMP, HDP και PVDF.
Ε4.Ποιο είναι το διαθέσιμο εύρος πάχους
Το διαθέσιμο εύρος πάχους είναι 0,15 mm ̇ 0,80 mm.
Ε.5.Μπορεί να παραχθεί προσαρμοσμένο μήκος φύλλου
Ναι. μήκος από 1600mm έως 4500mm μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις του έργου.