| Επωνυμία: | Huaye |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 50MT |
| Χρόνος παράδοσης: | 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L / C, T / T |
ΤΡ304 ΤΡ316 ΤΡ321 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα χωρίς συγκόλληση για εφαρμογές αερίου, δομής, λέβητα και εναλλάκτη θερμότητας
1.Περίληψη του προϊόντος
Οι αδιάβροχοι σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα χρησιμοποιούνται ευρέως στις μεταφορές αερίου, στα συστήματα βιομηχανικών δομών, στους ανταλλακτές θερμότητας, στους λέβητες, στους υπερυψωτές και στις εφαρμογές μεταφοράς υγρών.
Η απρόσκοπτη διαδικασία παραγωγής βελτιώνει την αντοχή στην πίεση, τη συνοχή πάχους τοίχου και τη δομική σταθερότητα.και TP321 παρέχουν σταθερή αντοχή στη διάβρωση και απόδοση επεξεργασίας για περιβάλλοντα βιομηχανικών υπηρεσιών.
Οι σωλήνες αυτοί είναι κατάλληλοι για συστήματα επεξεργασίας χημικών προϊόντων, βιομηχανικούς αγωγούς, θερμικούς εξοπλισμούς, μηχανικές δομές και έργα μεταφοράς αερίου.
2.Τεχνική λύση
3.Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Κατηγορίες χάλυβα | ΤΠ304 / TP304L / TP316 / TP316L / TP321 / 200 / 201 / 201H |
| Προδιαγραφές | Αρμόδια για την κατασκευή των ειδών που αναφέρονται στην παράγραφο 1 |
| Εξωτερική διάμετρος | 6 mm ̇ 610 mm |
| Μύθος τοίχου | 0.8mm ∙ 30mm |
| Μέγιστο μήκος | 12000 mm |
| Κατάσταση της επιφάνειας | Σκουπιδοειδές / αναψυγμένο / λαμπερό |
| Συσκευή | Συσκευές / Τσάντα πλέξιμου / Τυπική συσκευασία εξαγωγής |
| Τροποποιημένο | 50 εκατ. τόνους |
4.Εφαρμογή
Αυτοί οι σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα είναι κατάλληλοι για:
5.Επεξεργασία
6.Προβλήματα
7.Πώς να επιλέξετε
8.Γενικές ερωτήσεις
Ε1.Ποιες είναι οι κύριες εφαρμογές των σωλήνων από ανοξείδωτο χάλυβα
Χρησιμοποιούνται σε μεταφορές αερίου, συστήματα βιομηχανικών δομών, ανταλλακτές θερμότητας, λέβητες και αγωγούς υγρών.
Ε2.Ποιες ποιότητες ανοξείδωτου είναι διαθέσιμες
Διατίθενται τα είδη TP304, TP304L, TP316, TP316L, TP321, 200, 201 και 201H.
Ε3.Ποιο είναι το διαθέσιμο εύρος μεγεθών
Η εξωτερική διάμετρος κυμαίνεται από 6 mm έως 610 mm και το πάχος του τοίχου κυμαίνεται από 0,8 mm έως 30 mm.
Ε.4.Μπορούν να προμηθευτούνται προσαρμοσμένα μήκη
Το μέγιστο μήκος είναι 12000mm, και εξατομικευμένα μήκη κοπής είναι διαθέσιμα.
Ε5.Ποια πρότυπα υποστηρίζονται
Τα πρότυπα ASTM, JIS, DIN, GOST και BS υποστηρίζονται σύμφωνα με τις απαιτήσεις εφαρμογής.