| Επωνυμία: | Huaye |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 50MT |
| Χρόνος παράδοσης: | 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
ASTM A312 A213 A269 321 Σωλήνες και σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα για βιομηχανικά συστήματα ανταλλαγής υγρών και θερμότητας
1.Περίληψη του προϊόντος
Οι σωλήνες και σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα έχουν σχεδιαστεί για τη μεταφορά βιομηχανικών υγρών, συστήματα ανταλλαγής θερμότητας, εξοπλισμό λέβητα, αγωγούς αερίου και δομικές εφαρμογές.
Κατασκευάζονται σύμφωνα με τα πρότυπα ASTM, GB, DIN και JIS, αυτοί οι άψογοι σωλήνες παρέχουν σταθερή ακρίβεια διαστάσεων, αντοχή στην πίεση,και διάταξη διάβρωσης υπό βιομηχανικές συνθήκες λειτουργίας.
Οι σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα 321 χρησιμοποιούνται ευρέως σε περιβάλλοντα υψηλής θερμοκρασίας λόγω της δομής τους που σταθεροποιείται με τιτάνιο,που βελτιώνει την αντοχή στη διασωματική διάβρωση μετά τη συγκόλληση και τη θερμική επεξεργασία.
2.Τεχνική λύση
3.Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Προδιαγραφές | Αρμόδια για την παρακολούθηση των προδιαγραφών για την παρακολούθηση των προδιαγραφών για την παρακολούθηση των προδιαγραφών |
| Κατηγορίες χάλυβα | 201 / 202 / 301 / 304 / 304L / 321 / 316 / 316L / 310S |
| Κατηγορίες διπλού | Αξιολόγηση των επιβατών |
| Εξωτερική διάμετρος | 8mm ̇ 127mm |
| Μύθος τοίχου | 0.25mm3mm |
| Διάρκεια | Μέγιστο 6000 mm |
| Τελεία επιφάνειας | Αναψυγμένα / Σκουπιδοποιημένα / Φωτεινά |
| Συσκευή | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Τροποποιημένο | 50 εκατ. τόνους |
4.Εφαρμογή
Οι εν λόγω σωλήνες και σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα είναι κατάλληλοι για:
5.Επεξεργασία
6.Προβλήματα
7.Πώς να επιλέξετε
8.Γενικές ερωτήσεις
Ε1.Ποια πρότυπα είναι διαθέσιμα για τα αδιάβροχα σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα
Τα πρότυπα ASTM A312, ASTM A213, ASTM A269, GB/T14975, DIN2462 και JIS G3463 είναι διαθέσιμα.
Ε2.Ποιο είναι το διαθέσιμο εύρος μεγεθών
Η εξωτερική διάμετρος κυμαίνεται από 8 mm έως 127 mm, με πάχος τοίχου από 0,25 mm έως 3 mm.
Ε3.Ποιες είναι οι κοινές ποιότητες ανοξείδωτου χάλυβα
Τα TP304, TP304L, TP316, TP316L, TP321, TP310S, SAF2205 και SAF2507 παρέχονται συνήθως.
Ε4.Για ποιες χρήσεις είναι κατάλληλος ο ανοξείδωτος χάλυβας TP321
Το TP321 είναι κατάλληλο για συστήματα υψηλής θερμοκρασίας, ανταλλακτές θερμότητας, λέβητες και εξοπλισμό θερμικής επεξεργασίας.
Ε.5.Μπορούν να προμηθευτούνται προσαρμοσμένα μήκη;
Ναι. Προσαρμοσμένα μήκη κοπής έως και 6000mm είναι διαθέσιμα σύμφωνα με τις απαιτήσεις του έργου.