| Επωνυμία: | Huaye |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 50 MT |
| τιμή: | negotiate |
| Χρόνος παράδοσης: | 30 ή 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | / T T ή L / C |
Κανονικό Spangle Ζεστό βουτηγμένο Ζυγισμένο Σιδηροειδές Σκύλο με πλάτος 8001500mm για πλακέτες δοχείων και κατασκευαστικά πάνελ
1.Περίληψη του προϊόντος
Το κανονικό σπάγκλ ζεστασμένου γαλβανισμένου χάλυβα χρησιμοποιείται συνήθως στην κατασκευή φύλλων που σχετίζονται με δοχεία και στην παραγωγή οικοδομικών πάνελ, όπου είναι ορατή η γαλβανισμένη εμφάνιση, η αντοχή στη διάβρωση,και σταθερότητα επεξεργασίας απαιτούνται όλαΤο στρώμα ψευδαργύρου θερμού βύθισης προστατεύει το χάλυβα βάσης κατά την αποθήκευση, τη μεταφορά και την υπαίθρια υπηρεσία.Ενώ η κανονική επιφάνεια spangle παρέχει ένα τυποποιημένο μεταλλικό φινίρισμα που συχνά γίνεται αποδεκτό σε βιομηχανικές και κατασκευαστικές εφαρμογές.
Για τον τύπο αυτό του προϊόντος, οι χρήστες συνήθως δίνουν προσοχή στη μάζα της επικάλυψης, στη συμβατότητα πλάτους και στη διαδρομή επεξεργασίας.Σχισμένες λωρίδες, και το σχηματισμό προφίλ, το οποίο καθιστά το υλικό κατάλληλο τόσο για τη μετατροπή των πάνελ όσο και για την άμεση κατασκευή.
2Τεχνική λύση
Η απόδοση του προϊόντος βασίζεται:
Στην πρακτική χρήση, η μάζα επικάλυψης επηρεάζει άμεσα την αντοχή στη διάβρωση, ενώ η αντοχή στη τράβηξη και η επιμήκυνση επηρεάζουν την κάμψη, το σχηματισμό και τη σταθερότητα του πάνελ.Για εφαρμογές πλακών δοχείων και πλακών κατασκευής, αυτή η ισορροπία είναι πιο σημαντική από την επιφανειακή εμφάνιση.
3Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Δάχος | 00,09 ∆3,8 mm |
| Διάμετρο | 750 ̇ 1000 / 1220 / 1250 / 1500 mm |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | 40·450 g/m2 |
| Σπαγγάλι | Κανονικό / Μειωμένο / Μεγάλο / Μηδέν |
| Δύναμη απόδοσης | 195·420 MPa |
| Δυνατότητα τράβηξης | 270 500 MPa |
| Επέκταση | 12·25% |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Παθητική (χρωματισμένη) / ελαιωμένη / επεξεργασία κατά των δακτύλων |
| Βάρος της τροχιάς | Μέγιστο 13 MT |
| Ταυτοποίηση τροχιάς | 508 / 610 mm |
| Τύπος | ΑΣTM A653 / JIS G3302 / EN 10147 |
4- Εφαρμογή
5.Επεξεργασία
6.Πρόοδα
7Πώς να επιλέξετε
8.Συχνές
Ε1: Είναι κατάλληλο το κανονικό spangle για πλακέτα δοχείων και χρήση στην κατασκευή;
Ναι, συνήθως χρησιμοποιείται κανονική σπαγκέλα όταν είναι αποδεκτή μια τυποποιημένη γαλβανισμένη εμφάνιση και δεν απαιτείται ειδική διακοσμητική επιφάνεια.
Ε2: Μπορεί η σπείρα αυτή να μεταποιηθεί σε φύλλα ή λωρίδες;
Ναι, μπορεί να κοπεί σε μήκος ή να σχιστεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις κατασκευής.
Ε3: Ποιο επίπεδο επικάλυψης χρησιμοποιείται συνήθως για εξωτερικές εφαρμογές;
Τα υψηλότερα επίπεδα επίστρωσης ψευδαργύρου επιλέγονται γενικά όταν απαιτείται ισχυρότερη αντοχή στη διάβρωση σε εξωτερικές ή υγρές συνθήκες.
Ε4: Ποια επεξεργασία επιφάνειας είναι κατάλληλη πριν από την αποθήκευση και τη μεταφορά;
Η επιφάνεια που έχει παθητικοποιηθεί ή λιπαριστεί επιλέγεται συνήθως για τη βελτίωση της προσωρινής αντοχής στη διάβρωση κατά τη διάρκεια της αποθήκευσης και της μεταφοράς.
Ε5: Είναι κατάλληλο αυτό το προϊόν για οροφές και τοίχους;
Ναι, χρησιμοποιείται ευρέως για τα φύλλα στέγης, την επένδυση τοίχων και άλλες εφαρμογές ελαφρών κατασκευαστικών πάνελ.