| Επωνυμία: | Huaye |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 50 MT |
| τιμή: | negotiate |
| Χρόνος παράδοσης: | 30 ή 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | / T T ή L / C |
Κανονική περιστροφή ατσάλινου κυλίνδρου ASTM A792 / JIS G3321 για πλακέτες δοχείων και κατασκευές
1.Περίληψη του προϊόντος
Η κανονική σπείρα χάλυβα galvalume χρησιμοποιείται κυρίως όταν απαιτείται αντοχή στη διάβρωση, αντανάκλαση θερμότητας και σταθερή επεξεργασία φύλλων στο ίδιο προϊόν.Σε σύγκριση με τα συμβατικά υλικά επικαλυμμένα με ψευδάργυρο, το σύστημα επικάλυψης αλουμινίου-ζινκού προσφέρει διαφορετικό μηχανισμό προστασίας επιφάνειας και συχνά επιλέγεται για τα μέρη φύλλων που σχετίζονται με δοχεία, τα πάνελ κτιρίων και την ελαφριά βιομηχανική κατασκευή.
Για τον τύπο αυτού του προϊόντος, ο συνδυασμός πλάτους 914·1250 mm και σχήματος τροφοδοσίας κυλίνδρων υποστηρίζει τυποποιημένες γραμμές κοπής, κοπής σε μήκος και σχηματισμού κυλίνδρων.Το κανονικό σπαγκέλι χρησιμοποιείται συνήθως όταν μια κανονική μεταλλική επιφάνεια είναι αποδεκτή στην τελική εφαρμογή..
2Τεχνική λύση
Η απόδοση του προϊόντος βασίζεται:
Στην πρακτική χρήση, το επίπεδο της επικάλυψης AZ επηρεάζει άμεσα την αντοχή στη διάβρωση και την αντοχή σε εξωτερικούς χώρους.Η επιφάνεια Al-Zn εκτιμάται επίσης σε εφαρμογές όπου η θερμική ανακλαστική απόδοση και η σταθερή κατάσταση της επιφάνειας είναι σημαντικές..
3Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Δάχος | 00,12 ̇ 1,50 mm |
| Διάμετρο | 914·1250 mm |
| Επικάλυψη AZ | ΑZ20·AZ180 |
| Κατάσταση της επιφάνειας | Κανονικός Σπάνγκελ |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Παθητική (χρωματισμένη) / ελαιωμένη / επεξεργασία κατά των δακτύλων |
| Βάρος της τροχιάς | Μέγιστο 13 MT |
| Ταυτοποίηση τροχιάς | 508 / 610 mm |
| Τύπος | ΑΣTM A792 / JIS G3321 / EN 10346 |
| Διαδικασία | Καυτή επικάλυψη Al-Zn |
| Τροποποιημένο | 50 εκατ. τόνους |
4- Εφαρμογή
5.Επεξεργασία
6.Πρόοδα
7Πώς να επιλέξετε
8.Συχνές
ΕΡ1: Χρησιμοποιείται το JIS G3321 για κυλίνδρους από γαλβανισμένο χάλυβα ή κυλίνδρους από γαλβαλούχο χάλυβα;
Το JIS G3321 συνηθίζεται να σχετίζεται με ατσάλι επικαλυμμένο με αλουμίνιο και ψευδάργυρο σε θερμή βύθιση, επομένως η συγκεκριμένη προδιαγραφή ανήκει σε σπείρα ατσάλι galvalume.
Ε2: Γιατί χρησιμοποιείται το κανονικό spangle σε κύλινδρο galvalume;
Παρέχει μια τυποποιημένη μεταλλική εμφάνιση επιφάνειας που είναι αποδεκτή για πολλές κατασκευαστικές και βιομηχανικές εφαρμογές φύλλων.
Ε3: Μπορεί η σπείρα αυτή να μεταποιηθεί σε φύλλα ή λωρίδες;
Ναι, μπορεί να κοπεί σε μήκος ή να σχιστεί σε στενότερες λωρίδες σύμφωνα με τις απαιτήσεις μεταποίησης κατ' επέκταση.
Ε4: Ποιο επίπεδο επίστρωσης AZ είναι κατάλληλο για εξωτερική χρήση;
Συνήθως επιλέγονται υψηλότερα επίπεδα επικάλυψης, όπως AZ100·AZ180, όταν απαιτείται καλύτερη αντοχή στη διάβρωση.
Ε5: Είναι κατάλληλο αυτό το προϊόν για κατασκευή οροφών και δοχείων;
Ναι, χρησιμοποιείται συνήθως για τα φύλλα στέγης, τα πάνελ τοίχων και τα τμήματα φύλλου που απαιτούν αντοχή στη διάβρωση και σταθερή απόδοση σχηματισμού.