| Επωνυμία: | Huaye |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 50 MT |
| Χρόνος παράδοσης: | 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | TT ή LC |
0.70·1.50mm Συνεχή μαύρη έλαση από ψυχρά έλαση από χάλυβα για την συγκόλληση σωλήνων, κανάλια C, χάλυβα και ψυκτικά
1.Περίληψη του προϊόντος
Η συνεχής μαύρη ζεστή ταινία από ψυχρά έλαση χρησιμοποιείται για την παραγωγή συγκολλημένων σωλήνων, σχηματισμού καναλιών C, πλακιδίων από χάλυβα, ράφων αποθήκευσης, εξαρτημάτων μοτοσυκλετών, επίπλων από χάλυβα, θερμαντήρων νερού,και συστατικά ψυκτικών.
Το προϊόν συνδυάζει τον έλεγχο διαστάσεων της ψυχρής έλασης με συνεχή επεξεργασία μαύρης αναψίξεως.Η διπλή επιφάνεια πλήρης μαύρης κατάστασης υποστηρίζει κατωτέρω σχηματισμό και κατασκευή όπου σταθερό σχήμα ταινίας, ελεγχόμενο πάχος και κατάλληλη απόδοση επεξεργασίας.
2Τεχνική λύση
Η ταινία παράγεται από ψυχρά κυλούμενα χάλυβα καιΗ διαδικασία αυτή συμβάλλει στη βελτίωση της επεξεργασιμότητας της ταινίας και παρέχει πλήρη κατάσταση μαύρης επιφάνειας και στις δύο πλευρές.
Οι βαθμίδες Q195, SPCC, SAE 1006 και SAE 1008 είναι διαθέσιμες για διαφορετικές απαιτήσεις σχηματισμού, συγκόλλησης και κατασκευής.Επεξεργασία πλακών από χάλυβα, και κατασκευασμένα μεταλλικά στοιχεία.
Καμία κατάσταση αρθρώσεων χωρίς κοπή και συγκόλληση υποστηρίζει τη συνεχή επεξεργασία κατωτέρω και συμβάλλει στη μείωση των διακοπών κατά τη διάρκεια του σχηματισμού ή της παραγωγής σωλήνων.
3Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Χάλυβας |
| Κατάσταση της επιφάνειας | Συνεχή μαύρη αναψύκωση |
| Εμφάνιση της επιφάνειας | Διπλή επιφάνεια πλήρως μαύρη |
| Κατηγορία χάλυβα | Q195 / SPCC / SAE 1006 / SAE 1008 |
| Δάχος | 00,70 ̇ 1,50 mm |
| Διάμετρο | 35720 mm / 610 mm / 630 mm / 685 mm / 1010 mm / 1219 mm |
| Ταυτοποίηση τροχιάς | 508 mm |
| Κοινή κατάσταση | Χωρίς κομμένες και συγκολλημένες αρθρώσεις |
| Συσκευή | Προστατευτής άκρων / Χάλυβα / Σφραγίδες / Εξαγωγική συσκευασία / Προστασία ταυτότητας και OD |
| Κόψιμο και Τρίψιμο | Διαθέσιμα σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
4- Εφαρμογή
5.Επεξεργασία
6.Πρόοδα
7Πώς να επιλέξετε
8.Συχνές
Ε1: Για ποιο σκοπό χρησιμοποιείται η συνεχής μαύρη αναψυγμένη ταινία χάλυβα από ψυχρή έλαση;
Χρησιμοποιείται για την κατασκευή σωλήνων συγκόλλησης, κανάλια C, πλακέτες από χάλυβα, ράφια αποθήκευσης, εξαρτήματα μοτοσυκλετών, έπιπλα από χάλυβα, θερμαντήρες νερού και ψυγεία.
Ε2: Ποιες ποιότητες χάλυβα είναι διαθέσιμες;
Διατίθενται Q195, SPCC, SAE 1006 και SAE 1008.
Ε3: Ποιο είναι το διαθέσιμο εύρος πάχους;
Το διαθέσιμο εύρος πάχους είναι 0,70-1,5 mm.
Ε4: Ποιο είναι το αναγνωριστικό της τροχιάς;
Το αναγνωριστικό της τροχιάς είναι 508 mm.
Ε5: Μπορεί να παρέχεται κοπή και κοπή;
Ναι, η κοπή και η κοπή μπορούν να οργανωθούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη.