| Επωνυμία: | Huaye |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 50MT |
| Χρόνος παράδοσης: | 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T ή αμετάκλητη L/C |
Κύκλος τετράγωνος ορθογώνιο ελλείμματος ERW συγκολλημένα σωλήνες χάλυβα με γαλβανισμένη ελαιωμένη και μαύρη επιφάνεια φινίρισμα
1.Περίληψη του προϊόντος
Οι κυκλικοί, τετράγωνοι, ορθογώνιοι και ελλειπτικοί συγκολλημένοι σωλήνες χάλυβα χρησιμοποιούνται για κατασκευαστικές δομές, βιομηχανική κατασκευή, συστήματα φράχτη, πλαίσια μηχανημάτων, γεωργικές δομές, πλαίσια επίπλων,και γενικές εφαρμογές μηχανικής.
Το προϊόν κατασκευάζεται με τεχνολογία συγκόλλησης ERW και μπορεί να προμηθευτεί με τσιμεντωμένο, ελαφρωμένο ή μαύρο φινίρισμα επιφάνειας.και απαιτήσεις κατασκευής.
2.Τεχνική λύση
Ο σωλήνας παράγεται με το σχηματισμό μιας ταινίας χάλυβα στο απαιτούμενο προφίλ σωλήνα και τη συγκόλλησή του μέσω επεξεργασίας ERW.
Η γαλβανισμένη επεξεργασία επιφάνειας βελτιώνει την αντοχή στη διάβρωση για εξωτερικά και υγρά περιβάλλοντα.Η μαύρη επιφάνεια είναι κατάλληλη για συγκόλληση, ζωγραφική, και περαιτέρω κατασκευή.
3.Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Σωλήνες χάλυβα συγκολλημένα ERW |
| Σχήμα σωλήνα | Κύκλος / τετράγωνο / ορθογώνιο / έλλειψη |
| Πρότυπο χάλυβα | Αρμόδια για την παρακολούθηση των επιπέδων των επιπέδων των επιπέδων των επιπέδων των επιπέδων των επιπέδων των επιπέδων |
| Τελεία επιφάνειας | Ζυγισμένα / λιπαρισμένα / μαύρα |
| Μέγεθος κυκλικού σωλήνα | Φ13 Φ79,2 mm |
| Μοντέλο σωλήνα | 0.5 ̇3.0 mm |
| Μέγεθος τετραγωνικού σωλήνα | 16 × 16mm ∆ 200 × 200mm |
| Δάχος τετραγωνικού σωλήνα | 0.7 ∙ 6.0 mm |
| Μέγεθος ορθογώνιου σωλήνα | 10 × 20 mm ̇ 150 × 250 mm |
| Δάχος ορθογώνιου σωλήνα | 00,8 ∼ 6,0 mm |
| Μέγεθος σωλήνα ελλείμματος | Φ10×20mm Φ20×100mm |
| Δάχος σωλήνα ελλείμματος | 00,8 ∙ 2,5 χιλιοστά |
| Διάρκεια | 5.8M / 6M ή προσαρμοσμένο |
| Ανεκτικότητα σε μήκος | +50 mm |
| Τροποποιημένο | 50 MT ανά μέγεθος |
| Συσκευή | Γυμνή συσκευασία ή τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
4.Εφαρμογή
Το προϊόν αυτό είναι κατάλληλο για κατασκευαστικές δομές, ατσάλινα στηρίγματα, χειροπέδες, συστήματα φράχτη, πλαίσια μηχανημάτων, συγκολλημένα συγκροτήματα, πλαίσια θερμοκηπίων, πλαίσια οχημάτων, εξαρτήματα ρυμουλκούμενων,Τάγματα επίπλων, διακοσμητικοί σωλήνες, κατασκευές σωλήνων και κατασκευασμένα κατασκευαστικά στοιχεία από χάλυβα.
Οι κυκλικοί σωλήνες είναι κατάλληλοι για γενικές δομές σωλήνων και μηχανική χρήση.
Οι τετράγωνοι και ορθογώνιοι σωλήνες είναι κατάλληλοι για δομικά πλαίσια, υποστηρίγματα και κατασκευές που φέρουν φορτίο.
Οι ελλειπτικοί σωλήνες είναι κατάλληλοι για διακοσμητικές ή ορατές εφαρμογές πλαισίου.
5.Επεξεργασία
Οι συγκολλημένοι σωλήνες χάλυβα υποστηρίζουν την κοπή, την συγκόλληση, την κάμψη, την τρύπα, την τρύπα, την γαλβάνωση, τη ζωγραφική, τη σύνδεση και τη γενική κατασκευή.
Προσαρμοσμένο μήκος σωλήνα, επιφάνεια φινίρισμα, και συσκευασία μέθοδος μπορεί να προμηθευτεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις του έργου.
6.Προβλήματα
7.Πώς να επιλέξετε
8.Γενικές ερωτήσεις
Ε1.Τι σχήματα σωλήνων είναι διαθέσιμα;
Διατίθενται κυκλικοί, τετράγωνοι, ορθογώνιοι και ελλειπτικοί συγκολλημένοι σωλήνες χάλυβα.
Ε2.Ποιες επεξεργασίες επιφάνειας μπορούν να παρέχονται
Διατίθενται γαλβανισμένες, λιπασμένες και μαύρες επιφάνειες.
Ε3.Ποια πρότυπα είναι διαθέσιμα
Τα πρότυπα ASTM A53, BS1387, DIN2244, GB/T13793, GB/T3091, GB/T6728 και GB/T6725 είναι διαθέσιμα.
Ε.4.Μπορεί να προσαρμοστεί το μήκος του σωλήνα
Ναι, τα τυπικά μήκη είναι 5,8 και 6 μέτρα, και τα προσαρμοσμένα μήκη μπορούν να προμηθευτούν.
Ε5.Ποιοι τρόποι συσκευασίας είναι διαθέσιμοι
Μπορεί να παρασχεθεί γυμνή συσκευασία ή τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής.