| Επωνυμία: | Huaye |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 50MT |
| τιμή: | 580-680$/mt |
| Χρόνος παράδοσης: | 45 ημέρες μετά από την παραλαβή της προκαταβολής LC ή TT |
| Όροι πληρωμής: | LC ή TT |
ASTM A653 Q195 βαθμός 50 Ζεστή βύθιση Ζυθοποιημένης Σιδηρουργικής Σωλήνας
1.Περίληψη του προϊόντος
Το ASTM A653 ζεστό βουτηγμένο γαλβανισμένο σιδηροδρομικό κύλινδρο ταινιών κατασκευάζεται με τη χρήση συνεχούς τεχνολογίας ζεστού βουτηγμού για να παρέχει σταθερή προστασία από τη διάβρωση και αξιόπιστη απόδοση σχηματισμού.
Το προϊόν χρησιμοποιείται ευρέως σε κατασκευαστικά εξαρτήματα, κατασκευή συσκευών, εξοπλισμό μεταφοράς, βιομηχανική κατασκευή και επεξεργασία προφίλ χάλυβα.Η προστασία με επικάλυψη ψευδαργύρου συμβάλλει στη βελτίωση της αντοχής και της σταθερότητας της επιφάνειας υπό υγρές και εξωτερικές συνθήκες λειτουργίας.
2.Τεχνική λύση
3.Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Ζεστή βύθιση Ζυθοποιημένης Σιδηρουργικής Σωλήνας |
| Κατηγορία χάλυβα | Q195 / SGCC / SGCD / DX51D+Z / βαθμός 50 |
| Τύπος | ΑΣTM A653 / JIS G3302 |
| Περιοχή πάχους | 0.15 ∙ 3,80 χιλιοστά |
| Περιοχή πλάτους | 30 ̊630 mm |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | Δελτίο ΕΚΑΧ, αριθ. |
| Βάρος της επικάλυψης | 40·450g/m2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζυγισμένα / λαδιωμένα / παθητικοποιημένα |
| Σπαγγάλι | Κανονική / Μεγάλη / Μειωμένη / Μηδενική Σπάνγκελ |
| Ταυτοποίηση τροχιάς | 508 mm / 610 mm |
| Βάρος της τροχιάς | Μέγιστο 13 MT |
| Τροποποιημένο | 25 MT ανά μέγεθος |
| Συσκευή | Τυποποιημένη συσκευασία για την εξαγωγή |
4.Εφαρμογή
5.Επεξεργασία
6.Προβλήματα
7.Πώς να επιλέξετε
8.Γενικές ερωτήσεις
Ε1.Ποια είναι η κύρια εφαρμογή του κυλίνδρου από ζυγισμένο χάλυβα;
Χρησιμοποιείται κυρίως στην κατασκευή, την κατασκευή συσκευών, τον εξοπλισμό μεταφοράς, τη βιομηχανική κατασκευή και την επεξεργασία προφίλ χάλυβα.
Ε2.Ποιο φάσμα επικαλύψεων ψευδαργύρου είναι διαθέσιμο
Η διαθέσιμη σειρά επίστρωσης ψευδαργύρου είναι Z60 ∆275.
Ε3.Ποιες επιφανειακές επιφάνειες είναι διαθέσιμες
Υπάρχουν κανονικά, μεγάλα, ελαχιστοποιούμενα και μηδενικά φινίρισμα.
Ε4.Μπορεί η ταινία να διατίθεται σε πλάτους σχισμών;
Ναι, τα πλάτη των σχισμών μπορούν να προμηθευτούνται ανάλογα με τις απαιτήσεις του πελάτη.
Ε5.Ποια πρότυπα υποστηρίζονται
Το προϊόν κατασκευάζεται σύμφωνα με τα πρότυπα ASTM A653 και JIS G3302.