| Επωνυμία: | Huaye |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 25 MT |
| Χρόνος παράδοσης: | 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L / C, T / T |
Κανονική ή Μεγάλη Σπαγκέλα Ζεστή Βαλβανική Τρίχτρα Χάλυβα με Παθητική και Ελαιωμένη Επιφάνεια
1.Περίληψη του προϊόντος
Η ζεστή ζεστούργυρη ταινία χάλυβα έχει σχεδιαστεί για την κατασκευή σωλήνων, κατασκευαστικών εξαρτημάτων, εξαρτημάτων στέγης, εξαρτημάτων οικιακών συσκευών, αυτοκινητοβιομηχανικών ανθεκτικών στη διάβρωση εξαρτημάτων και γενικής κατασκευής μετάλλων.
Το προϊόν χρησιμοποιεί υποστρώμα από χάλυβα που έχει τυλιχθεί σε κρύο ή θερμό έλασμα με συνεχή διαδικασία επικάλυψης ψευδαργύρου σε θερμό βύθιση.Ενώ η παθητική και η ελαιωμένη επεξεργασία επιφάνειας συμβάλλει στη βελτίωση της προστασίας της αποθήκευσης και της απόδοσης της επεξεργασίας.
Οι κανονικές και οι μεγάλες επιφάνειες είναι διαθέσιμες για έργα που απαιτούν ορατή επιφάνεια.
2.Τεχνική λύση
Η ταινία χάλυβα επικαλύπτεται με ζεστή γαλβανική επεξεργασία για να σχηματιστεί ένα προστατευτικό στρώμα ψευδαργύρου στην επιφάνεια του χάλυβα.
Η διαθέσιμη περιοχή επικάλυψης ψευδαργύρου είναι 40-450g/m2, υποστηρίζοντας διαφορετικές απαιτήσεις προστασίας από τη διάβρωση για εφαρμογές εσωτερικού, εξωτερικού και κατασκευής.
Οι επιλογές επεξεργασίας της επιφάνειας περιλαμβάνουν παθητική, λιπαρή και αντι-αποτυπώματα δακτύλων.ενώ το λάδι υποστηρίζει καλύτερη προστασία κατά τη μεταφορά και την περαιτέρω επεξεργασία.
3.Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Ζεστή βύθιση γαλβανισμένης ταινίας χάλυβα |
| Κατηγορία χάλυβα | SGCC / DX51D+Z |
| Τύπος | ΑΣTM A653 / JIS G3302 / EN 10346 |
| Περιοχή πάχους | 0.15 ∙ 3,80 χιλιοστά |
| Περιοχή πλάτους | 30 ̊1500 mm |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | 40·450g/m2 |
| Σπαγγάλι | Κανονική / Μειωμένη / Μεγάλη / Μηδενική Σπάνγκελ |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Παθητικό / λιπαρό / αντι-αποτυπώματα |
| Ταυτοποίηση τροχιάς | 508 mm / 610 mm |
| Βάρος της τροχιάς | Μέγιστο 13 MT |
| Τροποποιημένο | 25 MT ανά μέγεθος |
| Συσκευή | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
4.Εφαρμογή
Αυτή η ζαλβανισμένη ταινία χάλυβα είναι κατάλληλη για την παραγωγή συγκολλημένων σωλήνων, σωλήνων θερμοκηπίου, σωλήνων θέρμανσης, προφίλ κατασκευής, εξαρτημάτων οροφής, πλαίσια ελαφρού χάλυβα, περιβλήματα οικιακών συσκευών,Εργαλεία κουζίνας, αυτοκινητοβιομηχανικά ανθεκτικά στην διάβρωση εξαρτήματα, εξοπλισμός αποθήκευσης και γενική μεταποίηση μετάλλων.
Χρησιμοποιείται συνήθως όπου ο γαλβανισμένος χάλυβας στενού πλάτους απαιτεί προστασία από τη διάβρωση, σταθερή ποιότητα επίστρωσης και καλή απόδοση σχηματισμού κατωτέρω.
5.Επεξεργασία
6.Προβλήματα
7.Πώς να επιλέξετε
8.Γενικές ερωτήσεις
Ε1.Για ποιο σκοπό χρησιμοποιείται το προϊόν αυτό;
Χρησιμοποιείται για συγκολλημένους σωλήνες, προφίλ κατασκευής, εξαρτήματα οροφής, εξαρτήματα οικιακών συσκευών, εξαρτήματα αυτοκινήτων και γενική κατασκευή.
Ε2.Ποιο φάσμα επικαλύψεων ψευδαργύρου είναι διαθέσιμο
Το διαθέσιμο εύρος επικάλυψης ψευδαργύρου είναι 40-450g/m2.
Ε3.Ποιοι τύποι σπαγκουνιών είναι διαθέσιμοι
Τα κανονικά, τα ελαχιστοποιημένα, τα μεγάλα και τα μηδενικά είναι διαθέσιμα.
Ε.4.Μπορεί να προσαρμοστεί το πλάτος της ταινίας;
Ναι, το πλάτος μπορεί να διαχωριστεί ανάλογα με τις απαιτήσεις του σχεδίου εντός του διαθέσιμου εύρους πλάτους.
Ε5.Ποιες επεξεργασίες επιφάνειας είναι διαθέσιμες
Διατίθενται παθητικές, λιπαρές και αντι-αποτυπωτικές επιφανειακές επεξεργασίες.