| Επωνυμία: | Huaye |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 25 MT |
| Χρόνος παράδοσης: | 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | TT ή LC |
DX51D DX52D SGC490 Βαθμός 50 Ζεστή βύθιση Ζυγισμένη ταινία χάλυβα για κατασκευές και εξαρτήματα αυτοκινήτων
1.Περίληψη του προϊόντος
Η ζεστή ζάχαρη είναι σχεδιασμένη για κατασκευαστικά μέρη, την παραγωγή συγκολλημένων σωλήνων, τα υλικά συσκευασίας, τα ανθεκτικά στη διάβρωση εξαρτήματα αυτοκινήτων, τα εξαρτήματα οικιακών συσκευών,και γενική κατασκευή.
Το προϊόν κατασκευάζεται μέσω συνεχούς ζεστού γαλβανισμού. Η επιφάνεια ψευδαργύρου προστατεύει το υποστρώμα από τη διάβρωση.ενώ οι διαθέσιμες επιλογές επεξεργασίας σπαγκλ και επιφάνειας υποστηρίζουν διαφορετικές απαιτήσεις επεξεργασίας και εμφάνισης.
2.Τεχνική λύση
Η τσιμεντωμένη ταινία χάλυβα χρησιμοποιεί DX51D, DX52D, SGCC, SGC490 και ASTM A653 Grade 50 για διαφορετικές απαιτήσεις σχηματισμού και αντοχής.
Το εύρος της επικάλυψης ψευδαργύρου είναι 40-450g/m2, επιτρέποντας την επιλογή σύμφωνα με εσωτερικό, εξωτερικό, υγρό ή περισσότερο εκτεθειμένο περιβάλλον εργασίας.
Οι επιλογές επεξεργασίας της επιφάνειας περιλαμβάνουν παθητική, λιπαρή και αντι-αποτυπώματα δακτύλων.ενώ η λιπαντική βελτιώνει την προστασία κατά τη μεταφορά και την περαιτέρω επεξεργασία.
3.Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Ζεστή βύθιση γαλβανισμένης ταινίας χάλυβα |
| Κατηγορία χάλυβα | DX51D / DX52D / SGCC / SGC490 / ASTM A653 βαθμός 50 |
| Τύπος | ΑΣTM A653 / JIS G3302 / EN 10346 |
| Περιοχή πάχους | 0.15 ∙ 3,80 χιλιοστά |
| Περιοχή πλάτους | 30 ̊1500 mm |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | 40·450g/m2 |
| Σπαγγάλι | Κανονική / Μειωμένη / Μεγάλη / Μηδενική Σπάνγκελ |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Παθητικό / λιπαρό / αντι-αποτυπώματα |
| Ταυτοποίηση τροχιάς | 508 mm / 610 mm |
| Βάρος της τροχιάς | Μέγιστο 13 MT |
| Τροποποιημένο | 25 MT ανά μέγεθος |
| Συσκευή | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
4.Εφαρμογή
Αυτό το προϊόν είναι κατάλληλο για σωλήνες θερμοκηπίου, σωλήνες αερίου, σωλήνες θέρμανσης, κατασκευαστικά εξαρτήματα οροφής, πλέγματα οροφής, χαλυβουργικά προφίλ, υλικά συσκευασίας, κελύφη οικιακών συσκευών, σκεύη κουζίνας,Ανθεκτικά στην διάβρωση εξαρτήματα αυτοκινήτων, συστήματα αποθήκευσης και γενική μεταλλική κατασκευή.
Χρησιμοποιείται συνήθως όταν ο γαλβανισμένος χάλυβας στενού πλάτους απαιτεί σταθερή ποιότητα επίστρωσης, προστασία από τη διάβρωση και αξιόπιστη απόδοση επεξεργασίας κατ' ευθείαν.
5.Επεξεργασία
6.Προβλήματα
7.Πώς να επιλέξετε
8.Γενικές ερωτήσεις
Ε1.Για ποιο σκοπό χρησιμοποιείται αυτή η ζυγισμένη ταινία χάλυβα;
Χρησιμοποιείται για συγκολλημένους σωλήνες, κατασκευαστικά εξαρτήματα, υλικά συσκευασίας, εξαρτήματα οικιακών συσκευών, εξαρτήματα αυτοκινήτων και γενική κατασκευή.
Ε2.Ποιο φάσμα επικαλύψεων ψευδαργύρου είναι διαθέσιμο
Το διαθέσιμο εύρος επικάλυψης ψευδαργύρου είναι 40-450g/m2.
Ε3.Ποιοι τύποι χάλυβα είναι διαθέσιμοι
Διατίθενται DX51D, DX52D, SGCC, SGC490 και ASTM A653 Grade 50.
Ε.4.Μπορεί να προσαρμοστεί το πλάτος της ταινίας;
Η ταινία μπορεί να κοπεί ανάλογα με το εύρος που απαιτείται.
Ε5.Ποιες επεξεργασίες επιφάνειας είναι διαθέσιμες
Διατίθενται παθητικές, λιπαρές και αντι-αποτυπωτικές επιφανειακές επεξεργασίες.