| Επωνυμία: | Huaye |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 50MT |
| Χρόνος παράδοσης: | 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | / T T ή L / C |
Στρογγυλοί Ζυγισμένοι Σιδηρουργικοί σωλήνες Q195 Q215 Q235 SPHC SPCC για κατασκευαστική και γενική χρήση
1.Περίληψη του προϊόντος
Οι στρογγυλοί καλωδιωμένοι σωλήνες από χάλυβα χρησιμοποιούνται για κατασκευαστικές δομές, φράχτες, χειροπέδες, πλαίσια θερμοκηπίων, υποστηρίγματα μηχανημάτων, εξαρτήματα μεταφοράς, πλαίσια επίπλων,και γενικές εφαρμογές μηχανικής.
Ο σωλήνας κατασκευάζεται από τα επίπεδα χάλυβα Q195, Q215, Q235, SPHC, SPCC, 08Yu και 08Al.ενώ η γαλβανισμένη επεξεργασία επιφάνειας βελτιώνει την αντοχή στη διάβρωση για εξωτερικά ή υγρά περιβάλλοντα.
2.Τεχνική λύση
Ο σωλήνας παράγεται με το σχηματισμό μιας ταινίας χάλυβα σε στρογγυλό σχήμα σωλήνα και τη συγκόλλησή της συνεχώς μέσω της διαδικασίας ERW.
Η γαλβανισμένη επιφάνεια είναι κατάλληλη για εξωτερικές εφαρμογές και υγρά περιβάλλοντα.Η μαύρη επιφάνεια είναι κατάλληλη για συγκόλληση, ζωγραφική και δευτερεύουσα κατασκευή.
Διαφορετικές ποιότητες χάλυβα μπορούν να επιλεγούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις αντοχής, σχηματισμού, συγκόλλησης και κατασκευής.
3.Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Στρογγυλά συγκολλημένα σωλήνες χάλυβα |
| Συστήματα κατασκευής | Εργαλεία ένωσης έλξης |
| Κατηγορία χάλυβα | Q195 / Q215 / Q235 / SPHC / SPCC / 08Yu / 08Al |
| Τελεία επιφάνειας | Ζυγισμένα / λιπαρισμένα / μαύρα |
| Σχήμα σωλήνα | Γύρω |
| Πεδίο μεγέθους | Φ13 Φ79,2 mm |
| Περιοχή πάχους | 0.5 ̇3.0 mm |
| Ανεκτικότητα μεγέθους | ±0,10 mm / ±0,12 mm |
| Διάρκεια | Σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη |
| Ανεκτικότητα σε μήκος | +50 mm |
| Τροποποιημένο | 50 εκατ. τόνους |
| Χρόνος παράδοσης | 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ / L/C |
| Συσκευή | Γυμνή συσκευασία ή τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 τόνους |
4.Εφαρμογή
Το προϊόν αυτό είναι κατάλληλο για χειροπέδες κατασκευής, υποστηρίγματα, συστήματα φράχτη, πλαίσια θερμοκηπίων, σωλήνες στήριξης, πλαίσια μηχανημάτων, συγκολλημένα συγκροτήματα, εξαρτήματα ρυμουλκούμενων, εξαρτήματα οχημάτων,Επικονίδια σωλήνων, κατασκευές σωλήνων και κατασκευασμένα κατασκευαστικά στοιχεία από χάλυβα.
Χρησιμοποιείται συνήθως όπου απαιτείται στρογγυλή γεωμετρία σωλήνων, συνέπεια συγκόλλησης συγκόλλησης και προστασία από τη διάβρωση για δομική ή γενική μηχανική χρήση.
5.Επεξεργασία
Οι σωλήνες είναι κατάλληλοι για κοπή, συγκόλληση, κάμψη, τρύπηση, τρυπήματα, γαλβανισμό, βάψιμο, δέσμη και γενική κατασκευή.
Τα εξατομικευμένα μήκη μπορούν να προμηθευτούνται σύμφωνα με τα σχέδια του πελάτη ή τις απαιτήσεις του έργου.
6.Προβλήματα
7.Πώς να επιλέξετε
8.Γενικές ερωτήσεις
Ε1.Τι σχήμα σωλήνα είναι διαθέσιμο για αυτό το προϊόν;
Το προϊόν αυτό επικεντρώνεται σε στρογγυλά συγκολλημένα σωλήνες χάλυβα.
Ε2.Ποιοί τύποι χάλυβα μπορούν να προμηθευτούνται
Τα Q195, Q215, Q235, SPHC, SPCC, 08Yu και 08Al είναι διαθέσιμα.
Ε3.Ποιες επεξεργασίες επιφάνειας είναι διαθέσιμες
Διατίθενται γαλβανισμένες, λιπασμένες και μαύρες επιφάνειες.
Ε.4.Μπορεί το μήκος να προσαρμοστεί
Ναι, το μήκος μπορεί να παρασχεθεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη.
Ε5.Ποιες είναι οι κύριες εφαρμογές
Το προϊόν χρησιμοποιείται για κατασκευές, φράχτες, πλαίσια θερμοκηπίων, έπιπλα, πλαίσια μηχανημάτων, εξαρτήματα μεταφοράς και γενική μηχανική.