| Επωνυμία: | Huaye |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 50 MT |
| Χρόνος παράδοσης: | 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | TT ή LC |
30 mm ∆ 400 mm Z10 ∆ 27 Ζεστή βύθιση Ζυθοποιημένη ταινία χάλυβα
1.Περίληψη του προϊόντος
Η λωρίδα χάλυβα από ζεστό ψεκασμό μήκους 30 mm· 400 mm παράγεται με τη χρήση συνεχούς τεχνολογίας ζεστού ψεκασμού με υπόστρωμα από χάλυβα άνθρακα και προστασία από επικάλυψη ψευδαργύρου.Το προϊόν είναι σχεδιασμένο για την κατασκευή συγκολλημένων σωλήνων, κατασκευαστικά εξαρτήματα, σχηματισμός κυλίνδρων, εξαρτήματα συσκευών και γενική βιομηχανική κατασκευή.
Η επίστρωση ψευδαργύρου παρέχει αντοχή στη διάβρωση για εσωτερικές και εξωτερικές εφαρμογές, ενώ οι επεξεργασίες αντι-αποτυπωμάτων δακτύλων και των γαλβανισμένων επιφανειών βελτιώνουν την απόδοση χειρισμού και αποθήκευσης.
2.Τεχνική λύση
3.Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Ζεστή βύθιση γαλβανισμένης ταινίας χάλυβα |
| Κατηγορία χάλυβα | SGCC / DX51D+Z / Q195 / Q235 |
| Τύπος | ΑΣTM A653 / JIS G3302 / DIN / AISI / GB |
| Περιοχή πάχους | 0.15 ∙ 3,80 χιλιοστά |
| Περιοχή πλάτους | 30·400 mm |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Βάρος της επικάλυψης | 40·450g/m2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζυγισμένο / Αντι-αποτυπώματα |
| Σπαγγάλι | Κανονική / ελαχιστοποιημένη / μηδενική σπάνια |
| Ταυτοποίηση τροχιάς | 508 mm / 610 mm |
| Βάρος της τροχιάς | Μέγιστο 13 MT |
| Τροποποιημένο | 25 MT ανά μέγεθος |
| Συσκευή | Τυποποιημένη συσκευασία για την εξαγωγή |
4.Εφαρμογή
Η ζαλβανωμένη ταινία χάλυβα χρησιμοποιείται ευρέως για σωλήνες θερμοκηπίου, σωλήνες αερίου, σωλήνες θέρμανσης, ενισχυτικά της στέγης, συστήματα σχάρου στέγης, προφίλ χάλυβα, κελύφη συσκευών, εξοπλισμό κουζίνας,Ανθεκτικά στην διάβρωση εξαρτήματα αυτοκινήτων, συστήματα αποθήκευσης, εξοπλισμός ψύξης και βιομηχανική συσκευασία.
Είναι κατάλληλο για συνεχές σχηματισμό και την παραγωγή συγκολλημένων σωλήνων που απαιτούν σταθερή επίστρωση ψευδαργύρου και αντοχή στη διάβρωση.
5.Επεξεργασία
6.Προβλήματα
7.Πώς να επιλέξετε
8.Γενικές ερωτήσεις
Ε1.Ποια είναι η κύρια χρήση της ζυγισμένης ταινίας χάλυβα;
Χρησιμοποιείται κυρίως για συγκολλημένους σωλήνες, σχηματισμό κυλίνδρων, κατασκευαστικά αξεσουάρ, εξαρτήματα συσκευών και βιομηχανική κατασκευή.
Ε2.Ποιο φάσμα επικαλύψεων ψευδαργύρου είναι διαθέσιμο
Η διαθέσιμη περιοχή επικάλυψης ψευδαργύρου είναι Z30 ∆275.
Ε3.Ποιες επεξεργασίες επιφάνειας είναι διαθέσιμες
Διατίθενται γαλβανισμένες επεξεργασίες επιφάνειας και επεξεργασίες κατά των δακτυλικών αποτυπωμάτων.
Ε4.Μπορούν να παρέχονται στενά πλάτη ταινιών;
Ναι, υπάρχουν πλάτη από 30 mm έως 400 mm.
Ε5.Ποιοι τύποι σπαγκουνιών είναι διαθέσιμοι
Διατίθενται τακτικά, ελαχιστοποιημένα και μηδενικά φουσκωτά επιφανειακά φινίρισμα.